Preskočiť na menu

Referencie 2018

Rodinný dom, Trnava

Návrh a realizácia prestrešenia voľného priestranstva vedľa rodinného domu hliníkovou pergolou s tieniacim systémom bola pre nás výzvou. Pergolu takýchto rozmerov s lamelovým tieniacim systémom FLAP sme montovali po prvý krát.

Reštaurácia pod hradom, Trenčín

Príjemné prostredie, kvalitná gastronómia a pozorný personál. To všetko nájdete v Penzióne pod hradom priamo v srdci Trenčína. Priestory reštaurácie prešli nedávno rozsiahlou rekonštrukciou, súčasťou ktorej bolo aj presklenie terasy, na ktoré sme inštalovali výsuvné markízy Millenium .

Stredná priemyselná škola stavebná, Nitra

Peknou realizáciou sa môžeme pochváliť v Nitre. Vonkajšie žalúzie dodali zrekonštruovanej budove strednej priemyselnej školy stavebnej konečný vzhľad a vytvorili žiakom komfortné klimatické podmienky na štúdium.

Rezidencia Na Kolibe, Bratislava III - Nové Mesto

Lokalita Koliba v Bratislave III je miestom výstavby viacerých moderných bytových komplexov. Projekt s názvom Rezidencia Na Kolibe zahŕňa výstavbu 32 bytov v 4 bytových domoch. Miesto ponúka krásne výhľady v tichom prostredí v blízkosti prírody výhodnú polohu na skok od mesta. K spokojnosti budúcich obyvateľov prispejú aj vonkajšie žalúzie Z90, ktorých sme sem dodali a namontoval približne 130 ks.