Preskočiť na menu

Referencie 2017

Komplex obytných domov RIVIÉRA Trenčín

Moderný bytový komplex v blízkosti nábrežia a historického centra mesta Trenčín poskytne svojim obyvateľom aj vďaka vonkajším žalúziam z Lamelland-u príjemné a pohodlné bývanie s maximálnym komfortom.

Rodinný dom, Nitra

Netradične riešená novostavba moderného rodinného domu s tehličkovým obkladom v kombinácii s vonkajšími žalúziami, typ Z-90.

Rodinný dom, Trnava

Zatienenie terasy rodinného domu riešené na mieru. Orientácia terasy vyžadovala okrem klasickej pergoly aj tienenie z bočnej strany. Túto požiadavku sme vyriešili inštaláciou fasádnej markízy GHIBLI III.

Apartmánový komplex, Veľká Lomnica

V prekrásnom prostredí Tatier umiestnený komplex prízemných apartmánov, na ktoré sme dodávali tienenie formou výsuvných markíz.

Autobusová stanica, Bratislava

Rekonštrukcia bratislavskej autobusovej stanice priniesla okrem iného aj zlepšenie vybavenosti pre cestujúcich. Svojím dielom sme sa na nej podieľali aj my - montážou elegantných tmavých markíz nad stánky s občerstvením.

ZETOR servis, Ruskovce

Realizácia priemyselných garážových brán do objektu v Ruskovciach, vrátane brán s personálnymi dverami a presvetľovacími okienkami.

GREEN BAY, Trenčín

Novú tvár trenčianskemu nábrežiu dodáva od tohto roku bytový komplex GREEN BAY, na ktorý sme dodávali kompletné vonkajšie tienenie exteriérovými žalúziami Z90 . S idelálnou polohou kúsok od centra s dobrým napojením na cestné komunikácie je táto adresa jednou z najlepších v Trenčíne. Rezidenčný komplex GREEN BAY sa ako jeden z prvých obytných domov uchádza o medzinárodný certifikát udržateľnosti BREEAM.