Preskočiť na menu

Referencie 2015

VOD-EKO, a.s., Trenčín

Na zrekonštruovanú budovu akciovej spločnosti VOD-EKO sme realizovali exteriérové zatienienie vonkajšími žalúziami Z 90 . Žalúzie sa umiestňovali pod obklad fasády, aby nenarúšali kompaktný vzhľad budovy.

Obytný komplex ARBORIA Park, Trnava

V druhej etape výstavby bytového komplexu ARBORIA Park v Trnave sme sa podobne ako v prvej etape podieľali dodávkou tieniacej techniky. Realizovali sme dodávku a montáž výsuvných kazetových markíz .

Kaviareň La Crema, EUROVEA Bratislava

Priamo na pešej zóne na nábreží Dunaja, pri komplexe EUROVEA, sme realizovali prekrytie vonkajšej terasy kaviarne La Crema. Po viacerých návrhoch napokon zvíťazilo riešenie látkovým tieniacim systémom, zaveseným na samostatne stojacej podpornej hliníkovej konštrukcii.

Požiarna zbrojnica, Čadca

Ako subdodávateľ sme sa podieľali na dodávke priemyselných garážových brán pre objekt požiarnej zbrojnice v Čadci.

Johnson Controls, Trenčín

V tomto roku sa realizovala druhá etapa dodávky pevných horizontálnych slnolamov na zatienenie fasády technologického centra Johnsom Controls v Trenčíne. Okrem slnolamov sme na tento objekt dodávali aj vonakjšie látkové tienenie - systém SMART.

Hotel Gabriela, Viseu de Sus (Rumunsko)

Pre Hotel Gabriela v rumunskom meste Viseu de Sus sme zabezpečovali tienenie exteriérov výsuvnými a samostatne stojacimi markízami. Všetky markízy boli dodávané s potlačou volánu aj s veľkoplošnou potlačou na látke.

Rodinný dom, Skalka nad Váhom

Vydarená realizácia pergoly Panoramica zatienenej z vrchnej strany lamelovým tieniacim systémom Raincover a z bočnej strany slnolamami.

Hotel DARO, Hodruša-Hámre

Realizácia 4 ks výsuvných markíz Millenium nad presklenou strechou časti hotela v lokalite Hoduša-Hámre bola náročná najmä z hľadiska ťažkej dostupnosti. Markízy Millenium sú ovládané elektropohonom.

Hotel COLOR, Bratislava

Koncom augusta sme realizovali nadkrytie terasy Hotela COLOR v blízkosti bratislavského letiska markízou Giardino II.