Preskočiť na menu

Referencie 2014

Bytový dom, Nové Mesto nad Váhom

Začiatkom roka sme realizovali prekrytie terasy bytového domu hliníkovou pergolou Panoramica s tieniacim systémom Flap , ktorý poskytuje ochranu ako proti slnku, tak proti dažďu. Naviac vďaka mohutnej lamele výborne odoláva pôsobeniu vetra.

Rodinný dom, okolie Bratislavy

V okolí Bratislavy sme realizovali prestrešenie terasy rodinného domu hliníkovým pergolovým systémom Panoramatika s tienením Ondula . Pri zachovaní predpísaného sklonu Ondula slúži zároveň ako ochrana pred dažďom.

Polyfunkčný objekt Hant, Považská Bystrica

Dodávka a montáž 21 ks vonkajších žalúzií C 80 na polyfunkčnú budovu v Považskej Bystrici.

Farský kostol, Kostolná- Záriečie

Na kostolnej veži farského kostola sme ralizovali výmenu pôvodných výplní. Namiesto poškodených drevených boli nainštalované pevné hliníkové slnolamy .

ArcelorMittal, Senica

V priemyselnom parku v Senici sme riešili zatienenie svetlíkov výrobnej haly pre spoločnosť ArcelorMittal.

Johnson Controls, Trenčín

Technologické centrum Johnson Controls sa začiatkom roka sťahovalo do nových priestorov v priemyselnom parku na Bratislavskej ulici v Trenčíne do budovy AU Optronics. Spoločnosť Lamelland riešila zatienenie fasády pomocou horizontálnych slnolamov .

Čerpacia stanica Slovnaft, Štrba

Pre zatienenie terasy na čerpacej stanici Slovnaft sme zvolili horizontálno-vertikálnu markízu Giardino. Je dostatočne pevná, stabilná a chráni terasu aj v daždivom a veternom počasí. Zároveň je vhodná na prekrytie väčších plôch. Ako tieniaci materiál je použité PVC sivej farby, korešpodujúce s farbou budovy.