Výsuvné markízy: Aké máte na výber?

Sedieť v lete na terase bez toho, aby ste mali nad sebou striešku alebo modernú markízu, nie je príjemné. A na terase si to predsa chcete užiť. Predstavíme vám hneď niekoľko možností, ako sa nenechať slnkom obmedzovať.

Tieto markízy nájdete na našej stránke Lamelland.sk. Niektoré črty majú spoločné a niektoré sa zase odlišujú. Avšak každá z nich má konštrukciu vyrobenú z hliníkovej zliatiny, aby bola odolná a pevná. Ľahko si predstavíte, ako budú vyzerať, keď si to vyskúšate v našom online dizajnéri markíz .

Ich najväčšia plochu tvorí látka, ktorá musí spĺňať rôzne požiadavky. Ako napríklad farebnú stálosť, odolnosť voči vetru, dažďu, vode, prachu, ako aj mať kvalitnú UV ochranu. Práve kvôli tomu, že nároky na látku sú dosť vysoké, používame polyester, Solrec, 100 % akryl alebo polyscreen. Ak vás zaujíma, ako spĺňajú tieto látky vyššie uvedené parametre, pozrite si o nich viac na podstránke o textíliách markíz .

Typ klasická

Na našej stránke sa stretneme s markízami, ktoré sú cenovo dostupné, ale zároveň moderné a praktické. Jednou z nich je markíza ALANIS, ktorú majú naši zákazníci veľmi radi. Patrí medzi tie najpredávanejšie z našej ponuky.

Montuje sa do steny aj do stropu. Okrem základných prvkov máte možnosť využiť automatické ovládanie aj s pridaním inteligentného snímača, ktorý markízu stiahne, keď sa rozprší alebo bude silný vietor. Je to užitočná vec, keď nie ste doma a počasie sa náhle zmení.

Proti slnku a veľkej záťaži

Výsuvná markíza SIRCOMA je o niečo odolnejšia ako jej kolegyňa v predošlom odseku. Je prispôsobená práve na silnú záťaž, a to vďaka robustným ramenám a pevnému profilu.
Jej veľkou výhodou je možnosť zatieniť si látkou aj predok markízy. Z predného profilu sa látka jednoducho vysunie, a tým vám vôbec nebude svietiť na terasu alebo posedenie vonku. Statočne bojuje voči južne postaveným miestam, kde slnečné lúče viac škodia ako prospievajú.

Elegantná alebo na vzhľade záleží

Nemala by byť iba praktická, predsa aj na vzhľade záleží. Ak sa chcete vybúriť na výbere vhodného odtieňa, skvelú príležitosť na to máte pri ďalšom type markízy – YORIKA. Množstvo farieb a vzorov je naozaj také bohaté, aké by ste nečakali.

Samostatne stojaca

Nevyhovuje vám upevnenie markízy do steny alebo do stropu? Potom vás možno poteší typ markízy ARKADIA, ktorý stojí na vlastnej oceľovej konštrukcii. Používa sa ako na tienenie terás reštaurácií, tak aj rodinných domov.

Pomohol vám náš prehľad markíz? Chceli by ste o nich vedieť viac? Neváhajte nás kontaktovať cez bezplatnú infolinku 0800 150 488 alebo vypíštekontaktný formulár na stránke. Všetky druhy z ponuky markíz si pozrite priamo na našej stránke.

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!