Vyberte si sieťky na okná, ktoré vám vydržia roky

A máme tu opäť leto. Obdobie bezstarostné, plné dovoleniek, slnka, grilovačiek a kúpania sa. Po všetkých tých dobrodružstvách však posledné, po čom túžime, je večer vyháňať dotieravý hmyz z interiéru. Dať si na okná siete je dnes už vecou prežitia, pribúda totiž aj množstvo druhov hmyzu, ktorý dokáže byť nepríjemný alebo dokonca nebezpečný.

Siete

Odporúčame nepodceniť výber sieťok. Trh je dnes bohatý na rozmanité značky a siete proti hmyzu nájdete skladom v ktoromkoľvek väčšom obchodnom reťazci. Na univerzálnu veľkosť okien vám budú možno stačiť, ale je to dobré riešenie?

Kvalita rozhoduje

Aj keby ste ušetrili na jednoduchých sieťkach, ktoré si kúpite a namontujete sami, sú tu iné riziká, ktorým sa vystavujete. V prvom rade je to kvalita, lacnejšie materiály totiž určite nevydržia veľa. Okrem toho si nevyberiete z toľkých možností, ako pri sieťkach na mieru. Výrobca kvalitných okenných sietí vám zväčša ponúkne viacero variantov, od základných sieťok, cez antialergické, ktoré nezachytávajú pele až po sieťovinu pet screen, čo je super odolný materiál pre domácnosti s mačkami a psami. Takéto riešenia vám vydržia omnoho dlhšie a nebudete ich musieť tak často meniť.

Siete proti hmyzu na neštandardné okná

Ak máte špecifický tvar, veľkosť alebo materiál okien, iné riešenie než sú sieťky na mieru asi nepripadá do úvahy. Nie je to však žiaden problém a možno budete prekvapení, ale slovenská výroba na mieru, ktorú ponúkame u nás v Lamelland, nemusí byť vôbec taká drahá. Ide tu aj o komfort, že sa nemusíte o nič starať a nemusíte sa obávať, že nebude sieťka dobre dosadať na rám okna. Vyrobiť sa dajú siete na všetky typy okien: plastové, hliníkové aj na drevené. Ani vzhľad nie je problém, rámy sa dajú doladiť v rôznych odtieňoch a drevenom dekore.

Rovnako potrebujete jedinečné riešenie pri veľkých terasových dverách. Dnes už výroba sieťok na ne nemá žiadne obmedzenia. Vybrať si môžete posuvné dverové siete v lištách, alebo v ráme, podľa typu vášho otvoru na terasu. Luxusnejším a veľmi praktickým riešením sú plisé siete, ktoré nezaberajú takmer žiaden priestor, a dajú sa spraviť v dvojkrídlovej verzii až na šírku 3,8 metra. Na bežné balkónové dvere si môžete dať spraviť rolovacie siete proti hmyzu, alebo klasické pevné dverové siete na otváranie.

Do sietí proti hmyzu sa skrátka oplatí investovať. Hoci ide o nenápadný doplnok domácnosti, veľmi silno ovplyvňuje kvalitu života v nej a preto by ste si mali vyberať kvalitu, ktorá vám bude slúžiť roky.

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!