Preskočiť na menu

Užívajte si letné chvíle s výsuvnou markízou

Blíži sa leto a my by sme sa mali naň dostatočne pripraviť. Väčšina z nás sa teší, že budeme tráviť čas v záhrade či na terase a oddychovať. Pripravili ste sa ale už aj na poriadne horúce slnečné lúče?

Výsuvná markíza Posedenie v záhrade je skvelá vec, no ak máte sedieť na rozpálených stoličkách a ohrozovať svoje zdravie úpalom, nebudete ju využívať tak, ako by ste chceli. S týmto problémom vám pomôže výsuvná markíza . Je skvelým riešením pre tých, ktorí ju chcú používať podľa potreby. Vysuniete ju, keď sú slnečné lúče príliš silné, prípadne sa chcete schovať pred dážďom a zasuniete ju opäť podľa potreby.

Praktické výhody výsuvných markíz

  • Využijete ju kdekoľvek - výsuvnú markízu môžete nainštalovať kdekoľvek. Či už máte balkón, terasu alebo iné otvorené priestranstvo, všade vám poskytne dokonalú ochranu pred vplyvom počasia.
  • Môže byť estetickým doplnkom - markízy sú dostupné v rôznych materiáloch, farebných prevedeniach a veľkostiach. Keď chcete, aby ladila s vaším okolím, zo širokej ponuky si určite vyberiete vhodný produkt pre vás.

Nad čím sa musíme pred výberom zamyslieť?

Podľa miesta, kam markízu chcete umiestniť, musíte zvážiť, z akého materiálu bude vyrobená. V Lamellande sme markízy prispôsobili vašim potrebám. Markízu vyberajte podľa toho, či bude:
  • umiestnená na terase alebo balkóne,
  • mať intenzívnu záťaž,
  • umiestnená v priestore,
  • potrebovať zvýšenú odolnosť upevnenia kvôli jej sklonu,
  • umiestnená na pergole alebo zimnej záhrade.

Vyberte si v Lamellande

Pri výbere sa zamýšľajte nad orientáciou terasy, veľkosťou plochy, ktorú je potrebné zatieniť, ale aj nad samotným miestom montáže. Ak si nie ste istí, ktorý druh zatienenia je pre vás ten pravý, naši pracovníci vám ochotne poradia. V Lamellande nájdete všetky typy markíz . Naše produkty si môžete pozrieť na našej webovej stránke alebo nás navštívte osobne v našej predajni.