Preskočiť na menu

Sú pre vás žalúzie nuda? Skúste plisé

Domácnosť by mala byť živým tvorom. Mala by oplývať sviežosťou a hrou, ktorá vám dodá pocit ľahkosti zo života. Jedným z tipov, ako vniesť nový víchor do plachiet vášho bytu, je plisé, ktorým nahradíte už trochu otrepané žalúzie či rolety.

Tour de plisé

Ak ste ešte o plisé nepočuli, v krátkosti vám ho predstavíme. Nejde o nič iné ako látkové tienenie podobné rolete a je vyrobené zo špeciálnej naplisovanej látky. Ak viete, ako vyzerá plisovaná sukňa, potom si iste viete predstaviť aj plisé. Akurát s tým rozdielom, že nie v šatníku, ale na okne.

Pre tých, ktorí nikdy nenosili plisovanú sukňu, je tu obrázok:

Predstavujeme vám plisé

Každé plisé je iné

Nájdete ho vo svetlých i výrazných farbách, no nevyhýbajú sa mu ani rôzne vzory. Plisé vynikne na vašom okne viac ako obyčajné biele či hnedé žalúzie. Môžete ním skrášliť spálňu, obývačku, ale aj detskú izbu. Na plisé je skvelé to, že sa prispôsobí akémukoľvek tvaru okna.

Zo všetkých smerov

Klasické rolety a žalúzie ovládate retiazkou. Tým sa tienenie vytiahne do požadovanej polohy. Plisé to má trochu inak. Sami si vyberiete, či ho chcete sťahovať zhora, zdola alebo oboma smermi. Ovládate ho buď retiazkou, alebo madlom. Ak ste naozaj nároční, máme pre vás elektronické ovládanie.

Tieni čiastočne alebo úplne

Toto zaujímavé tienenie nie je iba estetickou látkou hodnou Oscara módy. Je plnohodnotným tienením, ktoré dokáže vašu izbu úplne zatieniť. Musíte si však vybrať hustú (nepriehľadnú) tkaninu. Ak ste z tých, ktorí si chcú v posteli dovidieť na špičku nosa, plisé nájdete aj v polotransparentných a priehľadných látkach.

Ponuka v Lamellande

Ak sa vám zapáčil tento druh tieniacej látky, objednať si ho môžete aj v Lamellande. Máme na výber mnoho pestrých, ale aj neutrálnych farieb. Buďte si istí, že plisé vám doma spraví zmenu, akú by ste si priali .