Siete proti hmyzu sú dnes nevyhnutnosť: 5 typov, z ktorých si môžete vybrať

Vnímate, ako sa klíma postupne pomaličky mení? Dotieravý hmyz už trápi počas leta aj ľudí žijúcich v oblastiach, kde predtým nebol. A často vydrží otravovať až do skorej jesene. Nie je to však len otázka leta – tí, ktorí sa boja pavúkov, by vedeli rozprávať. Takže na jeseň, keď si pavúky hľadajú útočiská, oceníte sieťky na okná v celom byte, či dome. Pozrite sa na to, aké máte možnosti.

Ideálne je nechať si vyrobiť sieťky na okná na mieru. Len tak máte istotu, že nevzniknú medzery, presahy alebo nebudú zle dosadať pri používaní. Všetky siete proti hmyzu si môžete aj u nás v Lamelland nechať zhotoviť s rôznou sieťovinou: máme obyčajné, antialergické proti peľu, pet screen pre domácnosti s maznáčikmi, kovové proti hlodavcom…. A samozrejme s rôznymi farebnými úpravami.

Siete proti hmyzu

Pevné sieťky na okná

Sú vhodné na tie krídla okien, ktoré mávame bežne otvorené na vetračku. Uchytávajú sa jednoducho pomocou háčikov a bez toho, aby vznikali medzery. Môžete si vybrať s rôznych typov a na rôzne okná: nielen plastové, ale aj drevené či hliníkové. Samozrejme sa dajú vyrobiť i na neštandardné tvary okien.

Rolovacie sieťky na okná alebo na dvere

Vyplatia sa tam, kde sa cez sieťku často prechádza, alebo je nutné ju dať šikovne dole. Navíja sa do boxu na boku dverí, v prípade okien do horného navíjacieho boxu.

Posuvné dverové siete

Ide o veľké rámy so sieťkami, ktoré sa hodia na terasové dvere. Zasieťované krídlo sa môže posúvať v lištách, alebo priamo v ráme.

Otváracia sieťka na balkónové dvere

Je to rám so sieťkou, ktorý tvorí druhé dvere na balkóne. Majú samozatváracie pánty, pri zatvorení dosadajú na miesto vďaka magnetu. A dokonca sa dajú vyrobiť na mieru aj s prechodovými dvierkami, ktoré budú môcť využívať vaši domáci maznáčikovia.

Plissé sieťka

Máte zimnú záhradu, veľké francúzske okná alebo terasu, ktorú chcete chrániť pred hmyzom? Ideálnym riešením je plissé sieťka, ktorá dodáva priestoru elegantný ráz a zároveň je dosť praktická. Vyrobiť sa dá presne podľa vašich rozmerov a aj s nízkym profilom, ako bezbariérová sieť.

Ako vidíte, dnes sú možnosti veľmi široké a nie je preto dôvod nechať si znepríjemňovať život hmyzom. V lete, ani na jeseň, a ani po zvyšok roka.

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!