Preskočiť na menu

Poznáte našu ponuku vonkajších roliet?

Ak ste ešte nevideli našu ponuku vonkajších roliet, radi vám ju predstavíme. Prekvapí vás ich praktickosť a široké možnosti výberu. O využití, výhodách a o tom, ako vám tieto rolety ušetria peniaze, si môžete prečítať v predošlom článku.

Hliníková roleta RADIX

Hlavná výhoda tejto rolety je, že sa môže namontovať na okná dodatočne. Dokonca nepotrebuje na montáž žiadne špeciálne zmeny a úpravy stavby. Jednoducho sa prispôsobí otvoru okna. Rolety sa pri odostieraní navíjajú do boxu umiestneného v hornej časti okna. Môžete si ich objednať aj s integrovanou sieťou proti hmyzu.

Predokenná roleta RADIX

Hliníková roleta COVERT

Roletu COVERT vám namontujeme do novostavieb alebo rekonštrukcií. Jej montáž si totiž vyžaduje prispôsobenie stavebného otvoru. Čo zákazníci vždy ocenia, je schovaný box v stene domu. Je uložený nad stavebným otvorom a nik ho neuvidí. Okná s týmito roletami vyzerajú perfektne. Ak chcete byť ochránení pred hmyzom, taktiež vám na ne môžeme dať aj siete proti hmyzu.

Hliníková zaomietacia roleta COVERT

Hliníková roleta COMBI

Ak vás náhodou nezaujali rolety vyššie, je tu ešte tretí variant. Roleta, ktorá je určená do rekonštrukcií pri výmene výplní stavebných otvorov. A v čom je iná? Box sa nenachádza vonku ani v stene, ale vo vnútri miestnosti. Takže máte doňho kedykoľvek prístup. Systém vám namontujeme priamo na okenný rám ešte pred osadením okenného rámu.

Roleta COMBI s plastovým boxom

Vonkajšia plastová roleta ŠTANDARD

Hľadáte iný materiál ako hliník? Aj v tomto prípade vám vyhovieme. V ponuke totiž máme aj plastové rolety. Ich box je viditeľný zvonka. Páčiť sa vám bude štetinkové tesnenie, ktoré je vložené vo vodiacich lištách a znižuje zvuky pri pohybe roliet. Roleta ŠTANDARD sa hodí do bytu, ale aj do rodinného domu.

Plastové rolety STANDARD

Ak by ste chceli vedieť cenu roliet, nechajte si u nás zadarmo vypracovať cenovú ponuku zadarmo. Všetky vonkajšie rolety nájdete v našej ponuke .