Oblečte okná do moderných roliet

Závesy a záclony v rôznych farebných dekoráciách vždy dokázali spestriť obytný priestor. Naopak rolety sa využívali len kvôli tieneniu. Dnes už tomu ale tak nie je, pretože rolety získali hravé farebné tóny, ktoré môžete zladiť s miestnosťou v byte alebo v dome.

Moderný dizajn, široká škála farieb a vylepšené funkcie – toto všetko musí mať kvalitná roleta. Rolety sú výborný tienidlom s jednoduchým ovládaním. Podľa potreby si môžete zaobstarať vnútorné alebo vonkajšie.

Vnútorné rolety prekvapia dizajnom

Ak nemáte na oknách žiadne tienidlá a chcete si vybrať také, ktoré ohúria svojim dizajnom, vnútorné rolety sú pre vás najvhodnejšie. Dobré je ich zvoliť do miestností, v ktorých nesvieti slnko v poobedňajších hodinách. Zabránia síce priamemu žiareniu, no nemajú takú silnú izolačnú schopnosť, aby sa miestnosť neprehriala.

Doprajte priestoru nový vzhľad

Látkové rolety vytvoria v byte príjemnú atmosféru. A ak si vyberiete roletu s rôznymi ornamentmi alebo inými ozdobnými prvkami, ohúria každého hosťa, ktorý vás navštívi. Ak máte strešné okná, látkové rolety sa musia namontovať do rámu okna tak, že sa doň priskrutkujú bočné lišty zariadenia.

Prineste si domov kúsok prírody

Miestnosť ožije aj s bambusovými roletami. S nimi prinesiete do domácnosti aj kúsok prírody. Na ich ovládanie použijete lanko a brzdu, ktorými odostriete roletu do potrebnej výšky. Pri inštalácii ich môžete podľa potreby pripevniť na rám okna, ostenie alebo na stenu.

S vonkajšími roletami si vietor neporadí

Najväčšou výhodou vonkajších roliet je to, že zabránia slnečným lúčom preniknúť ku sklám okien. Horúce slnečné lúče nebudú mať proti nim najmenšia šancu. Pri ich výbere je potrebné myslieť na kvalitu materiálu, z ktorého sú vyrobené.

Kvalitné tienidlá za skvelú cenu

Plastové rolety sú pohodlným riešením, ako vytvoriť príjemný chládok a okrem toho vás nestojí veľa peňazí. Štetinové tesnenie zabezpečí, že pri zlom počasí rolety nebudú hlučné. Taktiež zabránia úniku tepla z interiéru.

Hliník splní vaše požiadavky

Hliníkové rolety sú ideálne pre náročnejších zákazníkov, ktorí majú viaceré požiadavky. Majú dlhú životnosť, sú odolné voči poveternostným podmienkam, nie sú hlučné. Lamely sú vyplnené polyuretánovou penou, ktorá zabezpečí výborné termoizolačné vlastnosti. Môžete si vybrať aj model so sieťkou proti hmyzu. Automatickým ovládaním si nastavíte polohu roliet bez toho, aby ste sa museli postaviť zo sedačky.

Pri výbere roliet sa obráťte na odborníkov z e-shopu lamelland.sk. Vďaka ich dlhoročným skúsenostiam dostanete odpoveď na každú otázku. Okrem toho máte možnosť vybrať si kvalitný tovar, s ktorým budete spokojní. Väčšina roliet z Lamellandu si nevyžaduje zásah do okenných otvorov. Nezáleží na tom, aký typ okna máte, poradíme si s každým a dodáme šmrnc vášmu bývaniu.

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!