O týchto výhodách exteriérových žalúzií ste určite netušili

Exteriérové žalúzie šeria náklady na klimatizáciu a kúrenie. To už viete. Vďaka vonkajším žalúziám však získate lepšiu náladu a viac optimizmu do života. Ako? Prečítajte si to v týchto štyroch bodoch.

1. Prispôsobia sa vám

Sú v prvom rade praktické. Nielenže ich lamely môžete naklápať, a sami tak regulovať množstvo svetla, ale tiež si nemusíte dávať námahu, aby ste sa pohli od stola s čipsami alebo od pohody pri telke. Stačí mať automatický ovládač a vytvoriť si tieň, aký je vám príjemný.

2. Predchádzate únave

Od deviatej hodiny večer by sme svetlu nemali byť vôbec vystavení, aby sa telo a oči pripravili na spánok. Nočná práca robí väčšiu škodu ako úžitok. V čase, keď sa vám tvorí spánkový hormón melatonín, dávate organizmu pokyny, že treba podávať vysoké pracovné výkony. Keď si izbu zastriete vonkajšími žalúziami, zistíte, že práca počká do zajtra a pôjdete spať.

3. Nikto vás nepristihne pri…

Nebojte sa pohľadov susedov, ktorí bývajú oproti vám. So žalúziami budete chránení ako v nezničiteľnom atómovom kryte. Môžete sa prezliekať bez toho, aby ste cítili, že za chrbtom na vás dýchajú pohľady. Do niektorých izieb skutočne zvonka všetko vidno. Aj intímne záležitosti zostanú v miestnosti uschované na kľúčik.

4. Strach nebude mať veľké oči

Ak sa hanbíte cvičiť alebo tancovať na verejnosti, v izbe, kde vďaka vašim exteriérovým žalúziám nedovidí nikto, sa môžete naplno odviazať. Telesný pohyb je nesmierne dôležitý pre naše zdravie a bola by škoda, keby ste ho zanedbali kvôli svojmu ostychu.

Takisto sa nemusíte báť o svoje ratolesti, ktorým šnúrky zo žalúzií pripadajú ako najzaujímavejšia vec pod slnkom.

Bolo dokázané, že nedostatok denného svetla spôsobuje depresie, frustráciu a zlú náladu. Avšak naša potreba svetla sa v priebehu dňa mení a niekedy treba jednoducho zastrieť.

Ak vás nečakané výhody exteriérových žalúzií zaujali, radi vám vypracujeme ponuku na mieru. Neukradnite si radosť z bežných vecí, ale, naopak, robte ich častejšie aj vďaka vašim pomocníkom – exteriérovým žalúziám. 🙂

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!