Nemoderné látkové rolety? Vôbec nie, tu je 5 dôvodov, prečo sú stále trendy

Látkové rolety majú mnohí z nás v pamäti zafixované ako nevzhľadné šedohnedé látky, ktoré boli typickou súčasťou okien v domácnosti 80. rokov minulého storočia. Keďže boli väčšinou jednoduché a vyrobené z plátna, stávali sa ideálnym chytačom prachu. Našťastie tie časy sú dávno za nami a látkové rolety povstali z popola ako bájny Fénix, omnoho kvalitnejšie, vkusnejšie a elegantnejšie.

latkove rolety tienenie interier okno

Preto ak premýšľate, ako vyriešiť tienenie interiéru a chcete vnútorné tienenie, ponúkame vám niekoľko dôvodov, prečo si vybrať práve látkové rolety.

1. Skrášlia váš interiér

Látkové rolety sú dnes už dizajnovým prvkom domácnosti, s modernou úpravou a dostupné v mnohých farbách. Môžete si ich jednoducho zladiť so zariadením domácnosti, spestriť si všednú izbu a zároveň účinne tieniť.

2. Látkové rolety Deň & Noc umožnia nastaviť prístup svetla

Veľmi obľúbené a dizajnovo vyšperkované rolety sú Deň & Noc, ktoré majú priehľadné a nepriehľadné pruhy látky. Tie možno nastaviť pomocou retiazkového ovládania na denný alebo nočný režim.

3. Ľahko sa montujú a ovládajú

S trochou zručnosti si vnútorné látkové rolety dokážete na okná nainštalovať aj sami. Nie je preto nutné plánovať si návštevu technika, ako to vyžadujú vnútorné a vonkajšie žalúzie. Aj spôsob ovládania je veľmi intuitívny, či už si vyberiete tie na retiazkové ovládanie, alebo so šnúrkou. Pri ťažko dostupných oknách je možnosť nechať si nainštalovať aj rolety s automatickým ovládaním.

4. Sú jednoduché na údržbu

Zabudnite na neustále zaprášenú látku. Moderné látkové rolety  majú dnes už antistatickú úpravu a vyrábajú sa z materiálov, ktoré znesú dokonca aj pranie. Napriek tomu nie je nutné ich často prať, a stačí ich iba občas jemne povysávať, prípadne ich jemne utrieť čistou navlhčenou handričkou.

5. Namontujete ich na akékoľvek okná

Látkové rolety sa hodia na všetky okná, strešné či klasické. Hodia sa tak na plastové, ako aj na hliníkové či drevené okná. Ak by ste nevedeli nájsť typ roliet na vaše okná, nie je problém nechať si ich vyrobiť na mieru.

Svojou funkciou a moderným vzhľadom môžu celkom jednoducho konkurovať iným, aj omnoho drahším typom tienenia v domácnosti.

Vyberte si z našej širokej ponuky látkových roliet s množstvom farebných kombinácii. Klik sem .

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


error: Upozornenie: Obsah je chránený proti stiahnutiu!
Added to wishlist!