Krídlová garážová brána? Tu je 5 dôvodov, prečo je vhodná práve pre vašu garáž

Váhate, akú bránu zvoliť pre vašu novú, alebo už používanú garáž? V určitom momente začne otázka správneho výberu trápiť každého z nás. Krídlové garážové brány patria medzi klasiku, ktorá neomrzí. Hoci v súčasnosti medzi najpopulárnejšie patria skôr sekciové garážové brány, prinášame súhrn situácií, v ktorých by ste výber krídlovej brány mohli oceniť.

Krídlová brána

1.  Máte vnútri málo priestoru a potrebujete si ušetriť každý centimeter

Ako prvú budete zrejme posudzovať otázku priestoru. Kým sekciová garážová brána potrebuje pre svoj mechanizmus dostatok miesta nad otvorom garáže a na strope, krídlová garážová brána sa otvára navonok, takže všetok priestor vnútri máte voľný na použitie, ako potrebujete. Malú výnimku bude tvoriť pohon, ak by ste chceli automatické ovládanie brány. Pohony sa v tomto prípade montujú na strop, no nezaberajú priveľa miesta.

2.  Máte pred garážou rovinatý a rozsiahly terén

Keďže sa krídla brány otvárajú smerom von, je samozrejme potrebné mať pred garážou dostatok miesta. Takže ak je to váš prípad, potrebujete si ušetriť priestor v garáži a naopak, pred ňou máte rovnú a dostatočne veľkú plochu, ktorej vám nie je ľúto – choďte do toho.

3.  Máte radi dlhodobé riešenia v modernom šate za rozumnú cenu

Je pravdou, že krídlové garážové brány sú tie najobyčajnejšie, ale zároveň cenovo najviac dostupné riešenia. Dnes už sa dajú vyrobiť v modernom prevedení a pritom sú jednoduché na používanie, sú tiché a majú dlhú životnosť. Servis v ich prípade je úplne minimálny.

4.  Máte dom v staršom štýle a chcete, aby to ladilo

Krídlové brány sú zároveň ideálne pre domy v starom štýle, môžu mať rôzny dekor. Budú tak ideálnym doplnkom pre dizajnovo tradičné stavby.

5.  Garáž nie je vykurovaná a netrávite v nej príliš veľa času

Krídlové garážové brány sú vhodnejšie do garáží, v ktorých sa nekúri, pretože niektoré typy nemajú prerušený tepelný most. Ak v garáži nezvyknete tráviť hodiny a hodiny, máte samostatne stojacu garáž a chcete, aby vám slúžila skutočne len pre auto a inú techniku, vykurovanie pre vás nebude také podstatné. Zároveň sú rovnako bezpečné, ako hociktoré iné brány, takže sa o nič nemusíte báť.

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!