Preskočiť na menu

Hliníkové, látkové či bambusové. Objavte čaro roliet

Zariadili ste si nový dom a stále máte pocit, že mu niečo chýba? Máte pred očami „hluché" miesta a neviete prísť na to, ktoré to sú? Žiadne zbytočné doplnky už nekupujte. Chýbajú vám rolety na okná. Vonkajšie rolety dokážu krásne dotvoriť atmosféru moderného a útulného príbytku. Okrem toho majú aj praktickú funkciu.

Nadčasový hliník

Hliník je obľúbený materiál v každom odvetví. Je ľahký, pekný, jednoducho udržiavateľný a pri správnej manipulácii takmer nezničiteľný. Okrem odolnosti a dlhej životnosti disponujú rolety z našej ponuky aj automatickým ovládaním na diaľku. Veľkou výhodou hliníkových roliet je aj zabudovaná sieťka proti hmyzu. Plnenie polyuretánovou penou zase zabezpečí skvelé termoizolačné vlastnosti.

Útulná látka pre pocit tepla

Komu sa hliníkové rolety zdajú príliš chladné, môže sa poobzerať po látkových . Elegantný doplnok v celej škále vyhotovení vám zabezpečí presne taký pocit, o aký usilujete pri zariaďovaní vášho príbytku. Ovládanie látkových roliet je jednoduché vďaka praktickej retiazke a vstavané brzdy umožňujú ponechať roletu v ľubovoľnej polohe.

Cíťte sa ako v tropickom raji

Najväčším klenotom v ponuke roliet sú tie bambusové . Ide o moderný, no maximálne útulný doplnok vhodný do domácností s prírodným vzhľadom. Okrem estetickej funkcie, samozrejme, spĺňajú aj tú tieniacu. Ich zaujímavé vyhotovenie neunikne pohľadu žiadneho z vašich hostí. Buďte si istí, že vám ich budú závidieť a budú chcieť presne také isté.

Použitie pre každú situáciu

Rolety, samozrejme, nie sú určené len pre rodinné domy. Svoje použitie nájdu aj v bytoch, no čím ďalej obľúbenejšie sú pri zariaďovaní terás, balkónov a zimných záhrad. Dolaďte vaše obľúbené priestory a dodajte oknám ten správny šmrnc s novými roletami.