Efektívna ochrana pergoly a terasy – Raincover

Ochrana pred slnkom i dažďom je aktuálna najmä v tomto letnom čase, kedy sa počasie môže výrazne meniť. S príchodom náhlej búrky je systém Raincover ideálnym praktickým riešením na zakrytie terasy, kde práve relaxujete.

hlinikovy tieniaci system odola kazdemeu pocasiu

Výhody Raincover systému

Raincover patrí medzi lamelové tieniace systémy, pracuje teda vlastne podobne, ako vonkajšie žalúzie. Pozostáva z lamiel, ktoré sú vyrobené z hliníka na plastových držiakoch a pekne do seba zapadajú. Dajú sa naklopiť čiastočne a umožniť tak priepustnosť svetla podľa želania, a tiež sa dajú úplne sklopiť, čím vytvoria pevnú strechu odolnú voči dažďu. V prípade náhleho dažďa stačí na sklopenie len pár sekúnd. Voda pritom cez lamely nepresakuje, a za predpokladu, že minimálny sklon Raincoveru je aspoň 18%, dochádza k pohodlnému odtoku vody. Raincover môže byť vybavený žľabom, ktorým odteká nadbytočná voda.

Kam sa hodí Raincover?

Čo sa týka využiteľnosti, je prakticky vhodný pre všetky možné vonkajšie priestory, či už ide o terasu, besiedku, verandu, zimnú záhradu, ale aj bazénovú časť. Veľkou výhodou je teda jeho všestranné využitie na miestach, kam nedokážete namontovať iné systémy, napríklad markízy. Nemalou výhodou je aj vysoká odolnosť voči poveternostným podmienkam.

Ručne aj automaticky

Ovládanie Raincoveru môžete mať pod kontrolou manuálne, čiže klasicky pomocou kľuky, alebo automaticky pomocou elektromotora. Aj u Raincover systému platí, že bude esteticky dotvárať prostredie vašej záhrady, pretože ho možno vyrobiť v rôznych farbách, či už klasickej bielej, alebo v imitáciách dreva. A ak sa na vašej záhrade nachádza pergola, ktorú potrebujete zakryť, Raincover je pre ňu optimálne zastrešenie. Najmä pergoly Panoramica sú v spojení so systémom Raincover skvelou dvojicou, pretože sa dajú zladiť v jednej farbe.

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!