Preskočiť na menu

Dotvorte atmosféru svojho domova drevenými žalúziami

Drevené žalúzie nemusia byť iba zastaraným prvkom interiérového dizajnu. Už dávno neplatí, že moderné bývanie musí byť zariadené podľa najnovších trendov. Ak stále pochybujete o tejto kombinácii, nechajte sa inšpirovať našimi tipmi.

Drevené žalúzie

Moderné prepojenie

Moderne, ale s nádychom útulnosti

Zaujímavé prepojenie „loft" interiéru a dreva dodá vášmu domovu jedinečný nádych pohodlia a zároveň ponechá atmosféru moderného bývania. Vďaka regulácii množstva prieniku svetla tak neprichádzate o narušenie súkromia a drevené žalúzie vnárajú do vášho príbytku pocit útulnosti.

Luxusný vzhľad

Luxusne s drevenými žalúziami

A čo tak využiť drevený materiál v kúpeľni? Nebojte sa experimentovať a zakomponujte práve drevo k vytvoreniu luxusného vzhľadu. Vrstvy tmavých žalúzií prinášajú do kúpeľne sofistikovanosť a inovatívnosť.

Elegancia

Výhodou drevených žalúzií je možnosť clonenia a, naopak, prienik väčšieho množstva svetla do domu. Vďaka širším lamelám tak vytvoríte zo svojho domova elegantné miesto so štipkou prestíže. Drevené žalúzie môžete kombinovať s rastlinami a dekoráciami s prírodným motívom.

Retro dizajn

Spojenie retro štýlu v modernej podobe je ideálnym prostredím pre použitie dreveného materiálu. Nábytok zozbierajte na burzách alebo vyprázdnite babičkinu pivnicu. Buďte odviazaní a pre naozajstný kontrast zvoľte moderné doplnky, nechajte sa uniesť súčasnými trendmi a nebojte sa spájať tieto dva štýly. Zaujímavým prvkom môžu byť obrazy alebo objekty v geometrickom tvare.

Romantické prostredie

Drevené žalúzie v romantickom interiéri

Letný dom alebo chalupa v romantickom prostredí sú fantastickým miestom pre drevené dekorácie. Dajte si záležať a pohrajte sa s výberom nábytku, ktorý esteticky splynie s atmosférou vidieku. Žalúzie tak nebudú rušivý element.

Dekorácia

Drevená žalúzia ako dizajnový prvok

Nebojte sa využiť drevo v kuchyni i keď je tvorená antikorovou výbavou. Skúste skombinovať farbu žalúzií a kuchynskej dosky z masívu. Túto kombináciu odporúčame využiť v rodinnom dome, kde je väčší priestor a žalúzie tak opticky neuberajú priestor.