Čo vám ako prvé napadne pod slovom markíza?

Predstavivosť ľudí je veľká a niekedy sa na nej vieme aj schuti zasmiať. V našej produktovej ponuke máme aj markízu. Viete, čo to je?

Pri produkte markíza sme sa streli s tým, že niektorým ľuďom pod týmto slovom napadne úplne niečo iné, ako to, čo máme v ponuke. Schválne sme sa spýtali náhodne vybraných desitich ľudí, ktorí odpovedali na našu anketovú otázku:

Toto boli ich najčastejšie odpovede:

1. televízia
2. tienidlo na okná/terasy
3. Angelika (hlavná postava z filmu Angelika)
4. markíz (vysoký šľachtický titul, ktorý sa udeľoval na území Európy. V hierarchii sa umiestňuje pod kniežaťom a nad grófom.)
5. časopis, noviny
6. Marquiz de Sade (francúzsky šľachtic)
7. slnečník

Ako môžete vidieť, odpovede sú rôzne. A markíza z produktov Lamelland sa podľa počtu odpovedí umiestnila na druhom mieste.

Markízy v Lamellande

A ako už viete, v našej ponuke Lamelland produktov máme tienidlo markízu. Radi by sme vám ju predstavili bližšie. Markíza môže byť pripevnená na stenu alebo voľne stojaca. Používa sa na balkónoch, terasách alebo verandách. Jej úlohou je ochrániť nás pred slnečným žiarením. Môžete si ju zadovážiť v rôznych farbách a dizajnových prevedeniach.

Vyskúšajte si vlastné farebné kombinácie a návrhy markíz s naším online dizajnérom!

Ak by ste chceli markízu na mieru, postaráme sa vám o jej výrobu. Vďaka našim 10-ročným skúsenostiam vám bez problémov so všetkým, čo potrebuje o markízach vedieť, poradíme. Pozrite si, aké rôzne druhy markíz ponúkame.

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!