Preskočiť na menu

Chcete mať jedinečný domov? Žalúzie či pekná záhradka vás od iných zaručene odlíšia

Urobiť domov originálnym sa dá aj menšími detailmi. V článku vám ukážeme fotografie, ktoré vás o tom rozhodne presvedčia.

Občas natrafíme na atypický dom, výrazné farby omietky či zariadenia interiéru. No zaujať ľudí môžete aj prvkami, ako sú žalúzie, rolety, dvere, lampy, obklady... Jednoducho tými vecami, ktorým občas pri kúpe kladieme menší dôraz ako napr. výberu kuchynskej linky, gauča atď.
Poďme sa spoločne pozrieť na niekoľko zaujímavých fotografií, v ktorých nájdete inšpiráciu pri zariaďovaní bývania.

Tento priestor by bol bez krásnych rastlín a bambusových roliet nudný a nezaujímavý. Všimnite si vpravo rastliny nižšieho rastu. Vytvárajú pocit upravenosti. V kombinácii s vyššími palmami dostávame dojem exotickej záhrady, v ktorej sa cítime príjemne. Rolety zavesené vo vzduchu priamo na terase sú u nás menej časté, no o to viac nimi zaujmete pozornosť. Okrem toho sú veľmi praktické a pekné.
Bambusové rolety ako ich nepoznáte

Pri pohľade v obchode na tieto rolety by ste možno povedali, že sú nudné a fádne. No pri pohľade na ne v zariadenom interiéri svoj názor určite zmeníte. Aj jednoduchým dizajnom dokážete dodať miestnosti zaujímavý vzhľad.

Interiérové rolety dodajú bývaniu eleganciu

Neexistujú iba biele či strieborné žalúzie. Skúste napríklad takéto tehlové. Kúpeľni dodávajú šmrnc a perfektne zapadli do interiéru.

Farba žalúzií dokáže s interiérom divy

Ak chcete, aby vynikla vaša záhradka pred domom zelenou farbou, môžete si ju urobiť napríklad aj takúto exotickejšiu. Kúpte si rastliny/stromčeky nižšieho vzrastu, aby neprekrývali dom. Na obloženie vašej záhradky môžete použiť napríklad drevo.

Zeleň má zelenú

V tejto kuchyni prevládajú iba 3 farby - biela, čierna a hnedá. A všetko spolu dokonale ladí. Skvelým výberom sú rolety . Nie sú nudné biele, ale po stranách majú tmavšie pásy. Krásne zapadajú do priestoru a sú zároveň originálnym prvkom dizajnu. Zaujímavé sú aj visiace čierne lampy. Vôbec nepôsobia smutne, práve naopak, ich výber bola skvelá voľba.

Jednoduchá nadčasová elegancia s použitím roletiek

Čisto bielu kuchyňu skrášlili kvetované rolety a zaujímavý tyrkysový obklad.


Inšpirujte sa a vyberajte za našej ponuky roliet
A ak vám fotografie vyššie na inšpiráciu nestačia, budete musieť so svojím domom spraviť niečo naozaj zvláštne. Napríklad ho otočiť naruby. Tým bude vaše bývanie určite jedinečné. ;)

Dom naopak