Preskočiť na menu

ASHA, FEBA, EDESA – ktorá bambusová roleta bude tá vaša?

bambusové roletkyPredstavujeme vám tri bambusové rolety, ktoré vás očaria svojou kvalitou, pekným vzhľadom a praktickosťou. Vďaka ich prírodnému materiálu sa budete cítiť pohodlne a príjemne. Len si dajte pozor, aby vám ich nezjedla nejaká panda.

Rolety nám slúžia na tienenie a zabraňujú vysokému prehrievaniu miestností. Sú našimi každodennými pomocníkmi, preto by sme si ich mali vyberať starostlivo. Medzi zaujímavý a stále obľúbenejší druh roliet patria aj bambusové rolety. V našej ponuke máme tri tieto krásky, preto si ich poďme postupne predstaviť.

Prirodzená ASHA

Túto roletu si obľúbite najmä vďaka jej prirodzenému vzhľadu. Jej tkanina je z drevitých bambusových a jutových tkanív. Profil je vyrobený z prírodného dreva. Namontujete si ju kdekoľvek, napríklad na krídlo okna, na stenu alebo do ostenia. Ak by ste chceli roletu ešte skrášliť, môžete si z našej ponuky vybrať ozdobnú stuhu, ktorá ju ozvláštni a pridá jej na kráse. Držiaky pre montáž rolety sú vyrobené z hliníka.

Výnimočná FEBA

Feba vás zaujme svojou netradičnosťou a výnimočnosťou. Budú sa vám páčiť jej nariasené sklady v spodnej časti. Keď ju navíjate, tkanina sa ukladá smerom nahor. Ovládate ju jednoducho pomocou šnúrky s brzdou a tzv. hruškou, ktoré zabezpečia ľubovoľnú polohu. Navíjacie šnúry perfektne ladia s farbou rolety. Zaujímavé je, že nosník a celý ovládací mechanizmus je zakrytý rovnakou tkaninou, z akej je vyrobená aj samotná roleta. FEBA sa montuje na kovové držiaky.

Originálna EDESA

EDESA je výnimočná svojím originálnym a zároveň jednoduchým dizajnom. Ovládate ju guľôčkovou retiazkou. Roleta sa navíja na nosný hriadeľ vyrobený z hliníka. Tkanina je jutová a dolný profil je z moreného dreva. Držiaky, na ktoré roletu pripevníte, sú plastové a farebne ladia s roletou, môžete si vybrať z niekoľkých odtieňov.

Krásne bambusové rolety v Lamellande

Ak vás zaujala niektorá z našich bambusových roliet, zájdite do niektorej z predajní Lamelland a vyberte si svoju favoritku. Ak sa neviete rozhodnúť, s výberom vám radi pomôžeme. Skrášlite si domáce prostredie s prírodnými farbami a materiálmi roliet a budete sa cítiť lepšie.