Aké máte možnosti na zasieťovanie dverí?

Podobne ako keď vyberáte sieťky na okná, aj pri zasieťovaní dverí si môžete nájsť tú svoju verziu, ktorá vám bude vyhovovať najviac. Na rozdiel od okien ide ale väčšinou o dlhšie premýšľanie, keďže dvere používame neustále. A tak hľadáme riešenie, aby sieť na hmyz nebola prekážkou a zároveň si zachovala čo najdlhšie svoju odolnosť a funkciu.

komar a siet proti hmyzu

Možno ste túto tému doteraz neriešili, a tak je tento článok určený pre vás, ktorí práve vyberáte sieťky proti hmyzu na dvere , chcete mať poruke všetky dostupné riešenia a podľa nich sa rozhodnúť.

Riešenia, ktoré šetria priestor – rolovacia sieťka proti hmyzu a sieťové plisé

Výhodou týchto riešení je to, že nepotrebujete na otvorenie siete priestor a dvere sa dajú ľahko zložiť. Navyše toto riešenie je bezbariérové, preto sa hodí do domácností s deťmi alebo staršími ľuďmi na vozíčku. Zložené alebo rolované sieťky potom nezaberajú žiadne miesto. Plisé pri otváraní ostane na svojom mieste a dá sa ním zasieťovať skutočne veľké okno alebo terasové dvere.
Rolovacie sieťky proti hmyzu  sú naopak napružené, preto pri vytiahnutí sieťku musíte držať a zatiahnuť úplne do zaklapnutia magnetickej lišty.

Nenáročné riešenie – klasické pántové siete

Tieto všestranné siete  sa hodia prakticky všade, potrebujete mať ale dosť miesta na ich otvorenie a to tak, aby sieťke nezavadzal nábytok. Inak je ale ich výhodou takmer všetko ostatné: to, že nejde o náročné riešenie, ktoré namontujete na všetky klasické dvere, ako aj to, že sú veľmi odolné a určené na časté používanie. Sú zabezpečené magnetom, preto sa vždy samé zatvoria a zamedzia tak vniknutiu neželaných hostí do interiéru. Navyše patria medzi cenovo najdostupnejšie možnosti.

pantova dverova siet macka

Posuvná sieť sa zíde pri posuvných dverách na terasu

Elegantným a pevným riešením sú posuvné sieťové dvere. Ideálne sú hlavne k posuvným terasovým dverám, ale hodia sa aj na balkónové dvere do paneláku. Jednoduchšou verziou sú posuvné dvere zasadené v lištách, ale ak chcete mať všetko dokonalé, a terasové dvere otvárate dvomi krídlami, vyberajte dverovú dvojkrídlovú sieť v ráme.
Pozrite si našu kompletnú ponuku dverových sietí  – veríme, že si vyberiete tie najideálnejšie do vášho príbytku.

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!