5 problémov, ktoré vyriešia jedine vonkajšie žalúzie

Možno vás to nenapadlo, ale aj vonkajšie žalúzie dokážu rýchlo vyriešiť niekoľko vašich problémov. Ak neviete, ktoré to sú, nájdete ich v našom článku.

Absolútna tma pre lepší spánok

Pri obyčajných žalúziách, roletách a iných tienidlách máme problém so svetlom v miestnosti. Niektoré žalúzie nedokážu urobiť v miestnosti dostatočnú tmu. Takže v noci máme v spálni šero. Niektorým ľuďom presvetlená miestnosť prekáža a nedokážu spať poriadne.

So svetlom v izbe majú často problém aj deti. Odmietajú zaspať, keď je v izbe svetlo. Vonkajšie žalúzie vyriešia tento problém v akejkoľvek hodine. Či je ráno, poobedie alebo noc, keď žalúzie zastriete, v izbe bude tma. Sú nenahraditeľným spôsobom, ako si regulovať svetlo v izbe podľa potreby. Vy aj vaše deti s nimi budete mať lepší spánok.

Súkromie na nezapletenie

So zvedavými susedmi sa stretáme v rodinných domoch, ale aj bytoch. Na okná si kvôli nim dávame rôzne záclony a iné tienidlá. Každý z nás potrebuje chvíľku absolútneho súkromia a to získate práve s vonkajšími žalúziami. Cez ne nepreniknú žiadne nevítané pohľady.

Dokonalá izolácia

Počas leta bojujeme s vysokou teplotou tak, že zastierame všetky rolety a žalúzie v dome, len aby sme v interiéri nemali horúco ako v pekle. Prezradíme vám, že vonkajšie žalúzie sú najvhodnejším riešením. Prečo? Lebo zachytia slnečné lúče ešte pred tým, ako dopadnú na okno. Doslovne ich odizolujú od okna. Keďže sa sklo nenahreje, teplota vo vašich miestnostiach nestúpne tak, ako keby ste mali vnútorné žalúzie.

Cez zimu taktiež využijete ich izolačnú funkciu. V tomto prípade po ich zastrení lepšie udržujú teplo v interiéri a neprepúšťajú zimu zvonka. Sú teda praktickým riešením pre akékoľvek ročné obdobie.

Zaženiete migrénu

Ak vás často bolieva hlava a trpíte migrénami, potrebujete absolútny pokoj a tmu. Keď si zatiahnete žalúzie, ocitnete sa v tmavom svete, v ktorom vám migréna ustúpi oveľa jednoduchšie a rýchlejšie.

Kino u vás doma

Pozvite si k vám priateľov a bavte sa pri domácom kine. Nemusíte za filmy platiť, urobte si pekný filmový večer u vás doma. Pri zastretých vonkajších žalúziách budete mať ideálne podmienky na premietanie obrazu na stene.

Hliníkové žalúzie v Lamelland-e

Užitočné vonkajšie žalúzie nájdete v Lamellande. Aby žalúzie spĺňali svoju funkciu čo najlepšie, odporúčame vám hliníkové. Hliník je jeden z najodolnejších materiálov, ktorý má dlhú životnosť, a dizajnovo sa prispôsobí každému oknu. Zároveň je to ekologický materiál s nízkou hmotnosťou. Ak potrebujete poradiť s ich výberom, kontaktujte nás. Radi vám pomôžeme.

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!