4 skrášlenia záhradnej pergoly, ktoré stoja za to

Pergola je krásnym objektom, ktorý vynikne v každej záhrade. Môžete si v nej poklebetiť s kamarátkami alebo len tak pooddychovať. V lete, keď je vonku príjemne, vás to k nej bude lákať ako k horúcej čokoláde. A so skrášleniami spomenutými v tomto článku až magnetizujúco.

Prevedení pergoly je mnoho a to, pre ktorý spôsob sa rozhodnete, určite závisí aj od vašich finančných možností a času. Ak sa chcete inšpirovať, nasledujúce obrázky vám môžu pomôcť.

1. Hojdacia sieť/hojdačka

Pod pergolu pripevnite hojdaciu sieť (ako je obrázku) a užite si aj v tom najväčšom teple chládok a pohodu. Alternatívou je aj to, že veľkú drevenú hojdačku upevníte o nosné ramená pergoly. Budete tak mať netradičné sedenie.

2. Oáza kvetov

Pergola býva často obklopená ťahavými kvetmi alebo viničom. Vinič nie je až natoľko praktický, lebo jeho bobule aj listy budete musieť stále upratovať. Jedným zo spôsobov, ako pergolu zveľadiť do krásy, je dopriať jej ružičky, teda celý krík ružičiek. 🙂

3. Kríky ako od kaderníka

Nielen o záhradku, ale aj o okolie pergoly sa treba starať a pravidelne ho upravovať. Ak chcete mať okolo nej takéto dokonale ostrihané kríky, budete ich musieť pravidelne posielať ku kaderníkovi. Výsledok však určite stojí za to!

4. Luxus s bazénom

Najlepšie na koniec. 🙂 Ak máte doma bazén a chcete mať blízko neho pekné posedenie, tak niečo podobné ako na obrázku by mohlo splniť vaše očakávania. Aj keď táto scenéria je z hotela, v tomto rozprávkovom šate si ju môžete preniesť aj domov.

Ktoré skrášlenie by ste si vybrali vy? Alebo už také doma máte? 🙂 Pochváľte sa nám.

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!