SaB Stavebníctvo a bývanie 4 2012

Veľtrh CONECO/RACIOENERGIA  je už tradične považovaný za výkladnú skriňu slovenského stavebníctva a s ním súvisiacich produktov. Tento rok sa niesol v znamení motta “ Od úspor energie k trvalej udržateľnosti“ a priniesol mnoho zaujímavých podnetov nielen pre návštevníkov ale aj pre samotných vystavovateľov, medzi ktorých  sa po niekoľkoročnej prestávke zaradil opäť aj Lamelland.

sab casopis rozhovor s lamelland na vystave

Lamelland na výstave Coneco

Pre časopis SaB Stavebníctvo a bývanie sme odpovedali na otázky zamerané aktuálne na našu prezentáciu na CONECU.

Akú novinku predstavujete na tohtoročnom Conecu?

Nedá sa celkom hovoriť o novinkách, skôr by som to nazvala rozšírením ponuky. Náš sortiment je veľmi rozsiahly a snažíme sa ho pravidelne dopĺňať. Či už ide len o módne trendy, napríklad obmeny vo vzorkovníkoch farieb, nové odtiene drevoimitácií či rôzne vylepšenia niektorých výrobkov a pod.

Čo považujete za svoju konkurenčnú výhodu oproti ostatným firmám?

 My ako firma sa snažíme ponúkať kompletný sortiment, to znamená, všetko od plastových okien, cez garážové brány až po vnútorné či vonkajšie tienenie. Snažíme sa, aby zákazník našiel všetko čo potrebuje pod jednou strechou. Našimi prioritami sú šetrenie času a energie zákazníka pri hľadaní dodávateľov a tým aj šetrenie nákladov. No a samozrejme v neposlednom rade kvalitné výrobky a profesionálne služby.

 Pracujete na nejakej inovácií, zlepšení?

 Neustále sa snažíme našim zákazníkom ponúknuť niečo nové, inšpirujeme sa svetovými trendmi a postupne, pokiaľ je to v našich možnostiach a cítime záujem zákazníka, novinky zaraďujeme do nášho portfólia.

 Aké máte plány do budúcnosti?

 Sme na trhu už 15 rokov a myslím, že to samo o sebe svedčí o tom, že patríme k stabilným firmám v tomto obore. V tejto súvislosti nás veľmi teší, že každý rok rastie počet zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú. Našim cieľom je neustále sa zlepšovať a získavať stále väčší okruh spokojných zákazníkov. Chceli by sme taktiež preniknúť na väčšie trhy a dostať sa viac do povedomia.

ZDROJ: www.stavebnictvoabyvanie.sk

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!