Tip na skrášlenie domácnosti: Japonská posuvná zástena

Aj vy hľadáte do bytu doplnky, ktoré vás chytia za srdce? Za originalitou netreba chodiť ďaleko. Nájdete ju v japonskej posuvnej zástene, ktorá si poradí nielen s nepotrebným svetlom, ale aj predelí veľké priestory.

Keď sa túlate po obchodoch, všade nachádzate to isté. Lenže vy by ste chceli niečo výnimočné, čo nenájdete na každom rohu. Ubezpečujeme vás, že japonská posuvná zástena nie sú otrepanou frázou, a to aj napriek tomu, že sa stala trendom v oblasti tienenia.

Japonská posuvná zástena

O čo ide?

Japonská zástena sa pripevňuje buď k stene, alebo k stropu. Jedinečný priestor si s ňou vytvoríte vďaka lamelám, ktoré môžu byť vyrobené z dreva aj látky. Drevený dizajn dodá vášmu interiéru nádych prestíže a elegancie. S farebným látkovým prevedením si byt zútulníte a vnesiete doň radosť. Na výber máte z pestrej škály farieb. Zástenu je možné sťahovať iba do jednej strany. Na zhŕňanie do oboch strán treba použiť dva kusy tohto doplnku.

Kde ju použiť

Využijete ju namiesto žalúzií, roliet a závesov. Ak sa pýtate, či je vhodná na tienenie, tak to záleží od typu látky, ktorý si zvolíte. Látka môže byť priehľadná aj nepriehľadná. Ak chcete, aby vám poslúžila aj v lete, zvoľte nepriehľadnú látku. Okrem toho plní zástena úlohu deliaceho prvku, ktorým zútulníte navonok veľký priestor alebo si doprajete viac súkromia.

Je praktická?

Je variabilná v prevedení, v dĺžke a šírke, farbách a vzoroch. O látkové lamely sa netreba špeciálne starať. Keď si chcete jej požívanie zjednodušiť, vyberte si elektronické ovládanie. Inak ju odsuniete tak, že ju zatiahnete za šnúrku, ktorá je upevnená na závaží. Záleží na tom, čo je pre vás pohodlnejšie.

Jednoduchá a originálna

Minimalistická, jedinečná a neopakovateľná. Taká je japonská posuvná zástena . Veríme, že sme vám do všednosti nápadov vniesli trochu inej energie. Ak ste v zástene objavili užitočné vlastnosti a očaril vás jej jednoduchý dizajn, dajte nám vedieť. Pomôžeme vám s výberom.

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!