Pozerajte sa na svet vertikálne cez vertikálne žalúzie

Rozhodujete sa, aké žalúzie si vybrať? Čo tak vertikálne žalúzie? Povieme vám, prečo by ste mali zvoliť práve tento typ tienenia a ako ich vlastne môžete využiť.

Horizontálne, vertikálne, drevené alebo vonkajšie žalúzie , všetky majú svoj účel, výhody a rozdielne vlastnosti. Vyrábajú sa z rôznych materiálov a ich montáž je tiež odlišná. No pokiaľ chcete nájsť čo najviac výhod v jednom výrobku, vertikálne žalúzie sú pre vás to pravé. Kedysi sme si vystačili len s horizontálnymi žalúziami, no doba sa posunula ďalej a modernizácia pokročila. Aj my sa vám snažíme ponúknuť produkty, ktoré vám poskytnú niečo viac.

Elegantné, ale aj farebné prevedenie

Vertikálne žalúzie sú moderný produkt, ktorý vám poskytne nielen tienenie, ale aj spestrí a skrášli miestnosť. Veľa farieb v príjemných alebo hravých tónoch, elegantné alebo odvážne prevedenie. Prispôsobíme ich vašim predstavám. Zo vzorkovníku si môžete vybrať buď jednofarebné prevedenie, ktoré sa hodí napríklad do kancelárií, reprezentačných miestností, ordinácií, alebo farebné vyhotovenie, ktoré vám spestrí bytové priestory.

Vytvorte s nimi atypické tvary

To, že sa stretávate s vertikálnymi žalúziami najmä vo veľkých priestoroch, kde je ich využitie naozaj praktické, neznamená, že si ich nemôžete zadovážiť aj domov. Žalúzie prispôsobíme tvaru steny, na ktorú ich budete chcieť namontovať. Problém nebude so šikminami ani s oblúkovými tvarmi. Atypické tvary sú pre nás výzvou, ktorú radi splníme.

Efektívne rozdeľte priestor

Vertikálne žalúzie nemusia byť použité len ako tienidlo, môžete ich použiť ako náhradu za stenu. Zakryjete nimi veci v poličkách alebo nimi predelíte miestnosť. Váš priestor tak bude prakticky využitý a dizajnovo prepracovaný. Ich údržba je nenáročná, sú tvarovo prispôsobiteľné a prienik svetla si regulujete natáčaním lamiel pomocou guľôčkovej retiazky. Sťahujete ich šnúrou, na ktorej je zavesené aj závažie ovládania.

Rýchla montáž

Plastové závažie sa nachádza aj na konci spodnej časti lamiel a vrchná časť je uchytená na plastovom jazdci a ramienku. Horný profil je vyrobený z hliníka. Samotná montáž je veľmi jednoduchá. Nie je problém pripevniť ich do stropu pomocou kovových úchytiek alebo do steny s použitím konzol. Potom stačí zavesiť na háčiky jednotlivé žalúzie, vložiť do spodnej časti závažia a retiazku a žalúzie sú pripravené na používanie.

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!