Osviežte interiér modernými látkovými roletami

Krásny interiér – to je hlavne súhra doplnkov. Pri spojení moderného vzhľadu s praktickosťou dostanete za výsledok látkové tienenie, ktoré vás bude starostlivo chrániť pred slnečnými lúčmi.

Rôzne formy látkového tienenia

Rolety nie sú staromódnym spôsobom tienenia. Čudovali by ste sa, aké interiéry vďaka nim môžu vzniknúť. A to nehovoríme len o vnútorných látkových roletách, ale aj o zaujímavom plisé, ktoré sa môže využiť aj do neštandardných typov okien, alebo japonskej posuvnej zástene, ktorá vytvára skvelý dojem na väčších presklených plochách vo vnútri.

Iba estetická dekorácia?

Interiérové látkové rolety nie sú len na okrasu. Okrem príjemného moderného vzhľadu vám z izbe vyčaria chládok. Schopnosť zatemnenia závisí od typu materiálu a jeho hustoty. Keď je vonku príliš teplo, prehrievaniu interiéru nezabránite. Voľte ich preto do izieb, ktoré sa nachádzajú na chladnejšej strane vášho bytu či domu.

Nielen elegantné, ale aj bezproblémové

Výhodou tohto typu roliet je ich jednoduchá montáž a krásny dizajn. Buď sa môže box s mechanizmom namontovať na krídlo rámu okna alebo do steny či stropu. Niektoré rolety majú len vrchný box, iné majú aj krycie vodiace lišty po stranách.

Skvostný dizajn

Farby roliet sú neobmedzené, ponúkame niekoľko variantov imitácie dreva. Vodiace lišty si môžete zvoliť v bielej, hnedej alebo striebornej farbe v závislosti od typu produktu. Hravé farby roliet vdýchnu interiéru pestrosť.

Príroda alebo syntetika?

Častým syntetickým materiálom na výrobu týchto roliet je polyester. Z prírodným materiálov sa využíva bavlna alebo ľan. Používajú sa aj netradičné materiály, ktoré sú nehorľavé alebo vyrobené s protihlukovou izoláciou. Keď látkou prestupuje svetlo, síce úplne miestnosť nezatemní, ale ešte viac zvýrazní štruktúru vzoru, motívu alebo farby.

Manipulácia s látkovými roletami

Ovládajú sa prostredníctvom retiazky alebo samoaretačnej pružiny a šnúrky. Väčšina z našich produktov umožňuje fixovať polohu rolety pomocou brzdy. To, že ich môžete fixovať v ľubovoľnej polohe, vám zaistí pohodlnosť a bezpečnosť.

Môžu sa prať?

Kvôli povrchovej úprave, ktorá môže byť antistatická, by sa nemali prať v práčke. Stačí ich utrieť navlhčenou handričkou, prípadne väčšie znečistenie povysávať. No v prvom rade by ste sa mali snažiť chrániť ich pred silným znečistením.

Ak sa vám zapáčila praktickosť tohto produktu, nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku látkových roliet.

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!