Originálny dizajn získate s japonskými zástenami

Na to, aby ste skrášlili svoj byt alebo ho urobili originálnym, nepotrebujete vymaľovať. Stačí, ak si zadovážite japonské posuvné zásteny a váš obytný priestor sa zmení na nepoznanie.

Japonské posuvné zásteny sú praktickým riešením, ako sa ochrániť pred slnečným žiarením a zároveň nimi vylepšiť obytný priestor. Ich použitie je veľmi flexibilné, pretože sa prispôsobia vašim potrebám. Ak ste o nich ešte nepočuli, povieme vám, čo patrí do ich základnej zostavy:

1. Krycia lišta

Lišta by mala byť vyrobená z kvalitného a odolného plastu.
2. Vodiaca koľajnica
Môže byť 2, 3, 4, 5-drážková. Montáž je veľmi jednoduchá. Zásteny sa prichytia pomocou krycej lišty a konzol do stropu. Zacvaknú sa do vodiacich koľajníc a môžu sa začať používať.

3. Lamela

Je najdôležitejším komponentom zostavy. Môžete si vybrať lamelu, ktorá je priehľadná alebo nepriehľadná. Ak nechcete, aby sa po zastretí lamiel dostalo do priestoru svetlo, vyberte si úplne nepriehľadnú látku tmavšej farby. Ak chcete, aby k vám prenikali slnečné lúče, zvoľte priesvitnú látku. A ak by ste sa nevedeli rozhodnúť, vyberte si oba typy a skombinujte ich.

Takáto kombinácia je výhodná a vylepšíte ju tým, že si vyberiete lamely so vzormi a rozdielnymi farbami. Môžete zladiť tmavšie odtiene s bledšími alebo sa zamerať na látky so vzormi. Priestoru dodáte nový, ešte lepší vzhľad a budete sa v ňom cítiť výborne.

Niektorí ľudia si japonské posuvné zásteny kupujú iba ako doplnok do obytného priestoru. Nezáleží na veľkosti vašich okien. Zásteny môžu byť po celej dĺžke steny alebo podľa toho, aký rozmer si sami určíte. Dá sa s nimi predeliť akákoľvek miestnosť. Kedykoľvek ich stiahnete a priestor opäť otvoríte. Vytvoria vám nové miesto na súkromie či relaxáciu.

4. Ovládanie

Môže byť ručné, teda s použitím šnúry so závažím. No existuje aj možnosť elektrického ovládania.

5. Závažie látky

Závažie sa umiestňuje na spodnú časť lamely a postará sa o jej správny tvar.

Jedinečné japonské posuvné zásteny nájdete v Lamellande

V Lamellande vás prekvapí veľký výber vzorov a farieb. Ak neviete, akú kombináciu farieb a materiálov vybrať, môžete sa inšpirovať v našej fotogalérii. Japonské posuvné zásteny nahradia žalúzie i záclony a vytvoria tak vo vašom byte niečo nové a jedinečné. Nechajte sa zlákať ich dizajnom a vyberte si tie, ktoré sa vám pačia.

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!