Kde sa hodia látkové rolety? Inšpirujte sa na Pintereste

Časy, kedy látkové rolety slúžili len na zatienenie okien a ukrývanie domova pred pohľadmi zvedavých susedov, sú, našťastie, nenávratne preč.  O širokom spektre ich využitia sme sa presvedčili na Pintereste. Kde všade vieme látkové rolety použiť?latkova roleta ozvlastni kazdy interier

Okrem tieniacej funkcie spĺňajú mnoho ďalších. O zútulnení akéhokoľvek priestoru niet pochýb. Využijete ich na oknách pracovne, v teenagerskej izbe, ale dokážeme nimi vytvoriť aj celkom nový priestor, akým je šatník.

Domáca kancelária

Ak máte svoj pracovný priestor doma, a zároveň chcete oddeliť prácu od súkromia, látkové rolety sú prostriedkom, ktorý vám to jednoducho umožní. Projekty, či denné plány, pripnuté na tabuli alebo uložené v poličke, zostanú starostlivo ukryté.

Ako? Hneď po skončení práce jednoducho zatiahnete roletu.

 https://sk.pinterest.com/pin/70791025373309917/

Nepekný výhľad z okna? Kamufláž to zachráni

Stáva sa, že rekonštrukcie alebo iné úpravy v okolí bydliska, vás odradia od pohľadov cez okno. Vtedy pohľad na lešenie alebo pracovný materiál nie je práve to, čo dokáže spríjemniť deň. Rada z Pinterestu znie – kamuflujte!

Zvoľte látkovú roletu vo veselej farbe so vzorom, či obrázkom, a tento nepríjemný výhľad sa môže stať minulosťou.

 https://sk.pinterest.com/pin/438538082456196271/

Šatník na mieru? Prečo nie?

Veľkosť a dispozícia domova nám nie vždy umožní vybudovať si vysnívaný šatník. Kto by však po niečom takom netúžil? Možnosti na využitie, hoci malého priestoru, predsa len existujú.

Zapojením fantázie a kreativity si namiesto skrine vytvorte odkladací priestor na mieru. Stačí pár políc, látkové rolety a vlastný šatník je na svete.

https://sk.pinterest.com/pin/45387908719946671/

Nájomný byt = žiadne možné zmeny? Zabudnite!

Bývate v prenajatom byte a nemôžete robiť úpravy, či vymaľovať interiér podľa seba? Vhodnými farebnými doplnkami môžete úplne zmeniť charakter miestnosti. V súčasnosti nájdete na trhu rolety, ktorými nijako nezasahujete do konštrukcie okna, a napriek tomu môžete vyvolať skutočne výraznú zmenu.

Interiér doslova ožije. Samotný prvok, ako textil, priestor zjemní a použitými farbami podčiarknete svoj štýl.

https://sk.pinterest.com/pin/317363104974389439/

Izba teenagera

Prísť na chuť štýlu dospievajúceho človeka môže dať poriadne zabrať. Plagáty na stenách rodičom často prekážajú, ale predsa len sa nájdu spôsoby, ako umožniť mladým ľuďom urobiť zásah do interiéru po svojom.

Látkové rolety bláznivých farieb či vzorov môžu byť to pravé a spokojnosť bude v tomto prípade zaručená.

https://sk.pinterest.com/pin/291256300873314001/

Možností využitia látkových roliet je, samozrejme, ďaleko viac. Ak sa vám zapáčili naše inšpirácie, vyberte si z ponuky roliet od Lamellandu. Je len na vás, kam ich umiestnite.

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!