Ako vytvoriť perfektný dizajn pomocou žalúzií

Žalúzie majú okrem množstva praktických vlastností aj dizajn, ktorý nemusí byť na zahodenie. Naopak, vďaka rozmanitým farbám a materiálom dokáže spestriť kuchyňu, obývačku či spálňu a vyrovnať sa akýmkoľvek iným doplnkom v domácnosti.

1. Inšpirujte sa drevenými žalúziami, ktoré dodávajú celej kuchyni nevídaný šmrnc. Skvelou alternatívou k drevu sú však aj hliníkové žalúzie v imitácii dreva. Svetlá hnedá priestor presvetlí a zároveň ju môžete zladiť s inými doplnkami, napríklad obrusom na stole.
2. Väčšina ľudí preferuje v kuchyni neutrálne farby, ako bielu, krémovú alebo hnedú. Ak ste z tých, ktorí idú vždy hlavou proti múru, možno pre vás nebude úletom ani tento žltý dizajn kuchyne so zelenými stoličkami a žalúziami. Žltá je farbou radosti, takže určite vám vnesie do domova mnoho optimizmu.

3. Tmavohnedé žalúzie zladené s pracovnou doskou a nábytkom pôsobia úchvatne. Odporúčame vám pridať do interiéru aj biele doplnky, aby v ňom bolo dostatok svetla. Dlhé biele závesy alebo hodiny spravia tú správnu atmosféru.
4.Drevené žalúzie vnášajú do bytu kus prírody, pohody, ale hlavne pestrého dizajnu. Stačí sa pozrieť na žalúzie na obrázku a razom zistíme, že obyčajné žalúzie dokážu vytvoriť výrazný akcent izby.

5. Klasikou, samozrejme, pri žalúziách ostáva biela. Biela je taká tichá romantická farba pre nežné povahy, ale nič ňou nepokazíte ani v prípade, že sa neviete rozhodnúť pre inú farbu. Biele žalúzie sú nenápadné a so svetlým nábytkom ladia.
6. Voľakedy sme ich vídali iba vo firemných budovách alebo v čakárňach pre pacientov, ale dnes zažívajú renesanciu. Vertikálne žalúzie sa hodia najmä do obývačky na veľké presklené plochy. V bielom prevedení vyzerajú moderne a elegantne.
7. Do detskej izby sa hodia jemné pastelové farby. Napriek tomu, že žalúzie ponecháte biele, inú farbu môžete dodať rámu okna. V tomto prípade je rám čierny. Okno je skrášlené látkovou roletou. Farebnými obliečkami či hravým závojom nad postieľkou izbe pridáte detskú šantivosť.

 

 

 

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


Added to wishlist!