5 tipov, ako vkusne vybrať vertikálne žalúzie do vašej kancelárie

Ak chcete na svojich klientov urobiť dojem, musíte si dať pozor na každý detail. Dôležitý je aj vhodný výber tienenia. Jedným z najpopulárnejších riešení sú vertikálne žalúzie. Poradíme vám, ako sa pri ich výbere nestratíte.

detaily dotvaraju firemny dizajn

Sme svedkami rozmachu startupov a nových firiem každého druhu. S tým súvisí aj vznik nových kancelárskych priestorov, ktoré v mestách rastú ako huby po daždi. Pri zariaďovaní kancelárie treba myslieť aj na vhodný výber tienenia, ktoré môže mať výrazný vplyv na vašu produktivitu. Hoci trh ponúka širokú paletu možností, najväčšej obľube sa neustále tešia vertikálne žalúzie.

Dôvodom je nenáročná údržba, široká farebná škála a najmä priaznivá cena. Ani tieto žalúzie však nemusia vyzerať tuctovo a dajú sa zladiť so zariadením miestnosti. Ako z tejto problematiky vykľučkovať čo najlepšie, aby ste si vybrali nadčasové a moderné tienenie?

Krása sa skrýva v detailoch

Výber vertikálnych žalúzií je závislý na detailoch rovnako ako akýkoľvek iný kus interiéru. Malé drobnosti môžu zhmotniť alebo úplne pokaziť vaše zámery. Pokúste sa predstaviť si svoje očakávania. Mali by obsahovať konkrétne farby, vzory a vyhotovenia, či vyžadované emócie alebo nálady, ktoré by ste chceli v interiéri kancelárie zachytiť.vertikalne zaluzie v kancelarii

Táto predstava vám zaistí dokonalé prepojenie každého detailu. Na záver svojho výberu nezabudnite vertikálne žalúzie porovnať s ostatným nábytkom. Takto získate čo najlepšie výsledky. Skvele doplnia priestor, nebudú pôsobiť rušivo a dodajú mu štýl.

Dizajn odráža firemnú kultúru

Vo firemnej kultúre je dôležitá symbióza medzi zamestnancami. Ideálne taká, aby všetci boli všetci naladení na tej istej vlne. Skvelým spôsobom, ako túto zložku reprezentovať, je práve dizajn interiéru. Umožňuje, aby ste sa vy a váš tím, ponorili do živého prostredia firmy. Rôzne nálady a pocity vyvoláte s pomocou farieb, nábytku či doplnkov na okno.

Zvoľte romanticky ladené vertikálne žalúzie, jemnej a svetlej farby, ktorá do vašej kancelárie privedie pohodovú atmosféru. Môžete sa tiež vydať cestou elegantného vzoru, ktorá vyvolá sofistikovanejšie pocity. Ak je však vaším zámerom funkčnosť, zvoľte čisté vertikálne žalúzie. Staviť môžete na jemnejší vzhľad alebo odvážnejšie odtiene, ktoré podporia vašu kreaitivitu.

Trochu zábavy neuškodí

Klasické a jednoduché vertikálne žalúzie sú vhodné do miestností, v ktorých prebiehajú stretnutia alebo prezentácie. Pokiaľ je vaša kancelária od tejto miestnosti oddelená, môžete sa pokojne vyhrať aj s úpravou okien.

Ak totiž chcete zamestnávať odborníkov v predmete vášho podnikania, musíte im poskytnúť priestory, v ktorých sa budú cítiť príjemne. Pomôcť vám môže veselé neformálne prostredie plné farieb. V tomto prípade zvoľte výrazné a viditeľné vertikálne žalúzie, ktoré dokážu z neformálnej kancelárie vyťažiť maximum.vertikalne zaluzie v administativnej budove

Nebojte sa farieb

Strach z farieb nie je pri výbere vertikálnych žalúzií na mieste. V domácom prostredí by ste mali uprednostniť tlmené farby, ktoré vám navodia pocit pohodlia. V kancelárskych priestoroch musíte rátať s tým, že dizajn, ktorý chcete žalúziami doplniť, nebudete meniť každý rok. Ich výber preto treba starostlivo premyslieť.

Nebojte sa odvážnejších farieb. Zvoľte nadčasovú sivú, bielu, čiernu, hnedú alebo smotanovú. Vertikálne žalúzie sa vám vďaka nim rýchlo nezunujú a potešia vaše oko vždy po príchode do práce. Nebojte sa vytvárať farebné bloky, hrať sa so vzormi, miešať či spájať.

Nezabudnite na funkčnosť

Aj napriek tomu, že sme sa doposiaľ zamerali na estetiku, pri výbere žalúzií by ste určite nemali zabúdať na funkčnosť. Práve ona často patrí ku kritériám, ktoré sú na prvom mieste. Vertikálne žalúzie vám umožnia kontrolovať svetlo a súkromie. Musíte si však dať pozor na rozmery.

Šírka a dĺžka žalúzií musí perfektne sedieť, aby sa zabránilo prieniku nežiadúceho svetla. U nás v Lamellande si môžete svoje vertikálne žalúzie prispôsobiť na mieru. Máme na výber širokú ponuku farieb, môžete si zvoliť presné rozmery a počet kusov. Okrem toho vám radi zašleme nezáväznú cenovú ponuku.

Search www.lamelland.sk

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.


error: Upozornenie: Obsah je chránený proti stiahnutiu!
Added to wishlist!